Türk Mantar Kompost Misel

Örnek Firma İki

  0123 1234567 - 0123 1234567
Firma bilgileri
İstanbul^daki tesisimizde tümTürkiye için doğal istiridye mantarı üretmektedir.

Hizmetlerimiz :
* Kompost satışı
* Tesis kurulumu
* Mantar eğitimi

İstiridye mantarı nedir ?
İstiridye mantarı üretmek zor mudur ?
İstiridye mantarı gelişimi
İstiridye mantarının yetiştirilmesi
İstiridye mantarı için neler gerekli?
Kaliteli istiridye mantarı için neler yapılmalı?
İstiridye mantarını nerelere pazarlayabilirim?
İstiridye mantarı için tesis bilgileri nelerdir?
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Reishi Kahve
Reishi Kahve: Keyfinize keyif, sağlığınıza sağlık katalım dedik.Sizlerden gelen yoğun istekler üzerine Reishi Kahveyi satışa sunduk.Ülkemizde de popülarite kazanmaya başlayan Ölümsüzlük Mantarı Kırmızı Reishi bir çok konuda hastalara ışık olmakta umutları doğal besinlerde arayanlara iyi bir kaynak olmaktadır.
Maitake
Maitake: Adını dans eden mantar anlamına gelen Maitake den alan bu mantar Doğu tıbbında bağışıklık sistemi üzerine olan olumlu etkileriyle tanınır.
Shiitake Mantarı
Shiitake Mantarı: Eskiden Japonya?da yalnızca imparator ve ailesi tarafından kullanılan bu mantar, son zamanlarda ciddi araştırmalara konu teşkil etmekte ve tıp çevrelerinin ilgisini çekmektedir Bu sebeple de en çok üretilmeye çalışılan mantarlar arasına girmiştir
Reishi mantarı
Reishi mantarı: Lingzhi ya da Latince Ganoderma lucidum ismiyle anılan Reishi mantarı, Polyporaceae familyasından gelir. Meşe ya da erik ağaçlarının kütüklerinin kenarlarında ve üzerlerinde yetişen bitkinin yetişme süresi dokuz aydır.
Kanlıca Mantarı
Kanlıca Mantarı: Çam ormanlarından toplanır. Türkiye?de en çok bilinen yaban mantarı türüdür. Sonbaharda, kış aylarına doğru yoğun yağışlar ardından çıkmaya başlar. Ülkemizin çoğu bölgelerinde köylüler tarafından toplanıp, tüketilir.
Mantar turşusu
Mantar turşusu: Mantar severlere, mantarın her şeklini denemek isteyenlere özel yeni bir lezzetimiz var; Mantar turşusu...
Taze truf Mantarı
Taze truf Mantarı: Karakteristik yapısı ve aromatik özellikleri bakımından çok leziz bir mantar türüdür. Nadir bulunan, özel bir mantardır. Dünyaca ünlü şeflerin ve özel restaurantaların tercihidir. Sert bir yapısı vardır; piştiğinde çok sulanmaz. Dünyada mutfağın pırlantası ve kral besini olarak anılır.
Taze sarıkız mantarı
Taze sarıkız mantarı: Sarı kız mantarı çeşitli yörelerde tavuk mantarı olarak da bilinir. Sekli ve renginden dolayı kaz ayağı ismiyle de bilinir. Çeşitli et yemeklerine, makarnalara çok yakışır. Pratikçe sotelenip yapılan omletleri çok lezzetli olur. Mevsimi geldiğinde meşe ve çam ormanlarından toplanır.
Kiralık Mantarhane
Kiralık Mantarhane: 2400 metrekare mantar üretimine uygun kapalı alanım mevcuttur. Uygun fiyata kiraya verebilirim. (demo reklamdır)
Üretim Danışmanlığı
Üretim Danışmanlığı: Mantar üretiminin her aşamasında sizlere adım adım destek ve yardımcı olmak isteriz.Bize ulaşın (demo reklamdır)mantar, kompst, misel

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz